Ogłoszenia nieruchomości Ulanica
10 ogłoszeń
Od najnowszych
10 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia w okolicy
Dom bliźniak, ul. Kalinowa
Boguchwała(Ulanica + 23 km)
460 000 zł99,69 m² 4 614,30 zł/m²
Dom wolnostojący
Wola Rafałowska(Ulanica + 17 km)
440 000 zł126,26 m² 3 484,87 zł/m²
Działka siedliskowa
Malawa(Ulanica + 22 km)
419 000 zł7 600 m² 55,13 zł/m²
Działka budowlana
Straszydle(Ulanica + 16 km)
149 000 zł2 086 m² 71,43 zł/m²
Dom wolnostojący Brzozów
Horybek,Brzozów(Ulanica + 20 km)
299 000 zł90 m² 3 322 zł/m²
Willa Jabłonka
Jabłonka(Ulanica + 17 km)
2 690 000 zł750,13 m² 3 586,05 zł/m²
Działka budowlana Humniska
Humniska(Ulanica + 21 km)
135 000 zł1 993 m² 67,74 zł/m²
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Dom wolnostojący Ulanica
Ulanica,podkarpackie
70 000 zł60 m² 1 166,67 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Ulanica
Włącz powiadomienia